La fiecare început de an apare o mare dragoste. Dar în spatele fiecărei iubiri este o poveste mai puțin veselă. Așa este și drama ‘Vișinul din sticlă’ pe care urmează s-o cunoașteți aici. Nu pierdeți prima parte!!
Autor: Ștefan Trepăduș
It takes more…
It takes more than a flu to beat me….So, keep up the flu!!
Alb
Să nu mă credeți un drogat dacă azi am tras pe nas cam un kil de ceva alb…erau fulgi de zăpadă!
Visinul din sticla
Nici nu a inceput bine anul si deja ma astept la multe… 2011 va fi mai amuzant, mai dificil si mai subtil…
Pe parcursul urmatoarelor luni vom incerca cu totii sa aflam ce este „Visinul din sticla” si cine l-a bagat acolo!!
A black year
20Io ??? noooooooo……
2oII ??? may be gray….in the grave…
Thank you for all the black days! But now, let’s turn gray!!