Deconectat

Îmi pare rău că nu am mai reușit ieri să public ceva. Vina este a tehnnologiei, care nu ține cu mine întotdeauna: telefonul a intrat în comă, iar conexiunea de internet nu a vrut deloc să funcționeze.

Acum când merge voi încerca să resuscitez telefonul și să fac cumva pentru ca data viitoare să nu mai fiu luat prin surprindere.

De asemenea, de azi intru în safe mode…

Caut sensul. L-ai văzut tu cumva?

prea cald și somn

visez

cu ochii în asfalt

mă întind

căci nu pot suporta

să mă văd nemișcat

un spoiler al morții

la care voi participa

de asta scuip

cuvinte rime pilde

strofe versuri melodii

povești morbide

sau fără sens

pentru că nu l-am găsit

sunt în plin proces

Îmi doresc

Multe. Însă aici voi vorbi despre lucruri pe care le primești gratuit. Și nu neapărat definitiv, ci pentru probe, review-uri și alte chestii, cum primesc unii bloggeri cu mult mai mulți urmăritori, trafic et. Și să fie gadget-uri, că eu nu folosesc creme de față și alte d-astea 🙂 . Aș vrea ca uneori producătorii să se uite și spre noi, cei mai mici, și să ne facă astfel de surprize, fără a fi nevoiți să participăm la sute de ... Citește mai departe!